Arbeidsbemiddelingsbureau te koop aangeboden in Zuid-Nederland.

Arbeidsbemiddelingsbureau te koop aangeboden in Zuid-Nederland.

Werving en selectie en uitzendbureau in transport, logistiek, productie en kantoorfuncties.
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN26KNC18J
Land:
Nederland
Medewerkers:
2-5
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 3 jaar
Levert:

Arbeidsbemiddeling in logistiek, techniek, productie, transport en kantoorfuncties. Men gaat wel een stapje verder dan gewoon standaard mensen leven. Men levert wel de betere medewerker en verzorgt daar ook huisvesting voor vanuit eigen kwalitatieve panden.

Diensten:

Combinatie van werving en selectie en uitzenden

Doelgroep(en):

Bedrijven

Men heeft een zeer vast en trouw klantenbestand opgebouwd in logistiek, techniek, productie, transport en kantoorfuncties.

Details

Deze arbeidsbemiddelingsbureau staat te koop in verband met:
het bedrijf is heel hard gegroeid en de ondernemer wil dit niet meer zelfstandig voortzetten. hij kan wel een rol spelen in de overdracht of eventueel nog langer aanblijven.

Indicatieve omzet € 600.000

Het arbeidsbemiddelingsbureau staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

1.500.000 euro

Het arbeidsbemiddelingsbureau is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Dit arbeidsbemiddelingsbureau in Zuid-Nederland richt zich op het uitzenden en werven van medewerkers voor bedrijven in de logistiek, techniek, productie, transport en kantoorfuncties. Het bedrijf onderscheidt zich door de kwaliteit van de medewerkers en de huisvesting die daarbij wordt aangeboden. Hiervoor beschikt de ondernemer over eigen panden met hoogwaardige woonvoorzieningen voor bijna 30 medewerkers. Deze combinatie heeft gezorgd voor een trouw klantenbestand dat bewust kiest voor kwaliteit en betrouwbaarheid.

De onderneming is de afgelopen jaren sterk gegroeid en heeft inmiddels meer aanvragen dan de huidige organisatie kan verwerken. Bij sommige opdrachtgevers wordt slechts 10% van de aanvragen ingevuld, simpelweg omdat de capaciteit ontbreekt. Tegelijkertijd wordt nauwelijks actief aan klantenwerving gedaan. De omzet bedraagt circa € 600.000, gelijk verdeeld over uitzenden en werving en selectie. Hierop wordt een resultaat van ongeveer € 380.000 gerealiseerd.

De organisatie is relatief licht ingericht en werkt met flexibele medewerkers. De huidige eigenaar speelt zelf een belangrijke rol in de dagelijkse bedrijfsvoering en zit inmiddels aan zijn maximale capaci..

Lees verder