Loodgietersbedrijf te koop aangeboden omgeving Amsterdam
Installatiebedrijven
Breed aanbod loodgieterswerkzaamheden. Van kranen aansluiten, dakgoten, CV ketels schoonmaken en repareren.
Geen mechanische ventilatie en geen warmtepompen,
Consumenten - particulieren, Bedrijven
700 particuliere klanten in en rond Amsterdam, Haarlem, aalsmeer, bovenkerk etc.
Dit loodgietersbedrijf staat te koop in verband met:
persoonlijke omstandigheden
Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later
Het loodgietersbedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
In overleg
Het loodgietersbedrijf is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Dit loodgietersbedrijf omgeving Amsterdam richt zich op diverse installatie- en onderhoudswerkzaamheden. De werkzaamheden bestaan uit onder meer kranen aansluiten, dakgoten, en het schoonmaken en repareren van CV-ketels. Het bedrijf werkt volledig zonder personeel en wordt momenteel door de eigenaar circa drie tot drieënhalve dag per week gerund.
De onderneming beschikt over een klantenbestand van circa 700 particuliere klanten in en rond Amsterdam, Haarlem, Aalsmeer en omliggende plaatsen.
De overnamekandidaat kan eenvoudig opschalen door actiever gebruik te maken van het bestaande klantenbestand. Zo is er omzetgroei mogelijk door bestaande klanten vaker te benaderen voor onderhoud en aanvullende werkzaamheden.
Het bedrijf is instapklaar en beschikt over een uitgebreide set gereedschappen, een bedrijfsbus en een grijpvoorraad. De huidige eigenaar is bereid om ondersteuning te bieden bij de overdracht. De onderneming is geschikt voor zowel een startende ondernemer als een strategische partij die wil uitbreiden in de regio Noord-Holland.