Wereldwijd actief arbeidsbemiddelingsbureau te koop aangeboden in een niche

Wereldwijd actief arbeidsbemiddelingsbureau te koop aangeboden in een niche

Volledig gecertificeerd - Uniek netwerk van 7000 kandidaten en 350 opdrachtgevers wereldwijd -
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN26YLM36F
Land:
Nederland
Medewerkers:
Geen
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Vanuit een bestand van zevenduizend internationale kandidaten bemiddelt men in een specifiek type operators en aan verwante medewerkers aan bouw gerelateerde opdrachtgevers. Men is de enige specialist in deze niche waardoor we de specifieke functies hier niet kunnen noemen.

Diensten:

Men werkt volgens de strengste eisen, heeft een VCU certificaat, NEN4400-1 certificaat en staat in het SNA register. Medewerkers kunnen via diverse constructies worden bemiddeld, waarbij p-rolling ook een optie is.

Doelgroep(en):

Bedrijven

Men werkt wereldwijd voor zo'n 350 tot 400 opdrachtgevers

Details

Deze bemiddelingsbureau staat te koop in verband met:
de huidige eigenaar is operationeel direct betrokken en wil niet zelfstandig doorgroeien.

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later

Het bemiddelingsbureau staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

In overleg

Het bemiddelingsbureau is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Dit arbeidsbemiddelingsbureau is al meer dan tien jaar gespecialiseerd in de internationale bemiddeling van een specifieke groep operators en aanverwante medewerkers voor opdrachtgevers in met name de bouw- en productieomgeving. Het bureau heeft binnen deze niche een hoge naamsbekendheid en werkt wereldwijd voor circa 350 tot 400 opdrachtgevers. Voor de invulling van aanvragen is een bestand opgebouwd van ongeveer 7.000 internationale kandidaten.

De onderneming heeft geen eigen personeel of kantoor. De waarde zit vooral in de naam, het netwerk van kandidaten en opdrachtgevers, de permanente stroom van aanvragen en de opgebouwde data en automatisering. Kandidaten kunnen via verschillende constructies worden bemiddeld, waaronder payrolling. De administratieve organisatie is ingericht en het bureau beschikt over een VCU- en NEN 4400-1-certificering en staat geregistreerd in het SNA-register.

De huidige eigenaar voert de activiteiten zelf uit en benut de commerciële mogelijkheden maar beperkt. Met name bij bestaande opdrachtgevers is volgens de ondernemer aanzienlijk meer omzet mogelijk door actiever contact en opvolging. Daarnaast kan het bureau, vanuit de huidige specialisatie..

Lees verder