*TIP* Internationale handelsonderneming te koop aangeboden in interieurartikelen

*TIP* Internationale handelsonderneming te koop aangeboden in interieurartikelen

Eigen design en eigen merk - verkoop via winkels in 50 landen over de gehele wereld
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN26ZQB94Y
Branche:
Land:
Nederland
Medewerkers:
Alleen flexibel personeel
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Exclusief assortiment interieurproducten (95% glas georiënteerd). Dit is deels eigen ontwerp en eigen merk. Producten worden gebruikt in hotels, cruiseschepen, exclusieve event locaties en woningen. Producten worden ook door (binnenhuis)architecten opgenomen in het ontwerp.

Diensten:

-

Doelgroep(en):

Bedrijven

Er wordt in meer dan 50 landen verkocht aan de interieur,- hospitality,- bloemen,- en eventbranche

Details

Dit bedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd

Indicatieve omzet € 400.000

Dit bedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

-

Dit bedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
  3. add_circle Investeerder
  4. add_circle MBI kandidaat - koopt zich stapsgewijs in
Extra informatie

Deze handelsonderneming verkoopt (vooral) eigen design en eigen merk decoratieve interieurartikelen. De eigenaar heeft jarenlang ervaring in de branche en heeft een (grotendeels tijdloze) collectie ontwikkeld die zijn weg vind via winkels, architecten, designmerken en design adviseurs in meer dan 50 landen. Door de leeftijd van de ondernemer vindt er minder vernieuwing en groei plaats. Dat is zonde want het bedrijf heeft veel meer potentie. De overnamesom is daardoor lager dan de marktwaarde. Terwijl er wel een gezonde verdiencapaciteit is.

Vanuit het midden van het land (bedrijf is prima verplaatsbaar) bedient men een internationaal klantenbestand van 2700 klanten die via een B-B webshop kunnen bestellen. Daarnaast heeft men een geprinte catalogus en staat men op de betere beurzen. Men verkoopt bewsust niet direct aan eindklanten.

Omdat de eigenaar alles zelf doet, zit men nu aan de maximale grootte van het bedrijf. Maar het merk leent zich voor 'grenzeloze' internationale groei. Met een zeer hoog huidig rendement (ruim 40%) iis het opschalen van marketing en sales een logische eerste stap. De collectie is tijdloos en breidt zich jaarlijks uit. Er kan desgewenst de mogelijkh..

Lees verder