Kennisintensief bedrijf te koop in (aansturing van) machinelijnen en robotica

Kennisintensief bedrijf te koop in (aansturing van) machinelijnen en robotica

Met name het toekomstgerichte software- en integratie stuk is zeer sterk verzorgd
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN17JT979A
Branche:
Industrie
Soort bedrijf:

Elektrotechnische industrie, Machinefabrieken en machinebouw, Metaal industrie, Overige industrie

Land:
Nederland
Regio:
Overijssel
Medewerkers:
2-5
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Specialist in het ontwikkelen van (maatwerk)besturing voor machines, productielijnen, transportbanen en robotica. Ook levering van complete machinelijnen en revisie van bestaande machines. Inclusief interessant partnerschap van toonaangevend merk transportbanen en toebehoren

Diensten:

Hardware- en software engineering, paneelbouw, montage bij eindklant en detachering.

Doelgroep(en):

Bedrijven

Naast machinefabrieken ook productiebedrijven en eindklanten. Nationaal en internationaal.

Details

Dit bedrijf staat te koop in verband met:
Één van de twee aandeelhouders is op leeftijd

Indicatieve omzet € 250.000

Het bedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

-

Het bedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Kennisintensief bedrijf te koop in (aansturing van) machinelijnen en robotica

Dit bedrijf bestaat al lang en heeft op tijd de stap gemaakt de oude technieken naar moderne hardware en software. Dit heeft onder andere geleid tot een partnership met een bedrijf in robotica, een groeiende markt. De oudere aandeelhouder met kennis van hardware en engineering wil het bedrijf verlaten. De jongere partner met de software kennis blijft in het bedrijf. De oudere aandeelhouder kan wel op afroep beschikbaar blijven.

Op dit moment is 80% van de omzet 'uren'. Deze uren zitten voornamelijk in detachering en engineering van de projecten. Maar dankzij het partnerschap van een toonaangevend Duits merk is het interessant om grotere installaties te gaan verkopen. De ideale overnamekandidaat is technisch en commercieel en richt zich op deze markt. De complexiteit is hier niet hoger maar de transactiewaardes en brutomarge wel. Hier ligt naast de roboticamarkt nog veel groei.

Gerelateerde onderwerpen:
Kennisintensief bedrijf te koop aangeboden in (aansturing van) machinelijnen en robotica | Kennisintensief bedrijf te koop gevraagd in (aansturing van) machinelijnen en robotica | Kennisintensie..

Lees verder