Keuken wrap bedrijf te koop aangeboden (landelijk opererend)
Afwerkingsbedrijven, Overige bouwbedrijven
Men voorziet bestaande keukens van een nieuwe kleurk wrapping. Projecten koste tussen de 500 en 2500 euro
Incidenteel wrapt men ook ander producten zoals deuren, kasten etc.
Consumenten - particulieren
Bijna 100% particulieren door heel NL die het bedrijf online vinden
Dit bedrijf staat te koop in verband met:
andere ambities
Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later
Dit bedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:
120.000 Euro
Dit bedrijf is te koop en geschikt voor:
- add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
- add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Dit keukenwrap bedrijf heeft een goede stroom offertes en levert kwalitatief werk. Dit leidt tot hoge reviews, klanten die via via komen. De eigenaar werkt zelf in de productie, werkt landelijk en zit soms ZZP-ers is.
Men kan ook nog groeien omdat men nu beperkt is door capaciteit, niet door de aanvragen. Daarnaast kan met meer medewerkers ook efficiënter worden gepland met minder reistijd.
Er is geen vaste personeel en een lage voorraad en inventaris. Er is wel een goede winstgevendheid want door de strakke productieplanning kan men meerdere kleine opdrachten per dag doen. De overnamesom van 120.000 euro is dan ook snel terug te verdienen.
De huidige eigenaar kan een periode aanblijven voor een nette overdracht. Het wrappen zelf is goed te leren binnen enkele weken. (Dit is niet te vergelijken met auto's met ronde vormen wrappen. Keukens zijn recht.). Hierdoor kan men eigen personeel opleiden en is het een kwestie van opschalen.