Staalconstructiebedrijf te koop aangeboden in Zuid NL

Staalconstructiebedrijf te koop aangeboden in Zuid NL

Eigen product met langlopende contracten in de energietransitie markt
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN25HGL30G
Branche:
Land:
Nederland
Medewerkers:
2-5
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Zelf ontwikkelde productlijn van (kleine) producten voor montage van onderdelen in het (groeiende) hoogvoltage energie netwerk

Diensten:

Incidenteel worden modificaties op de producten doorgevoerd. Dit vraagt enige engineering.

Doelgroep(en):

Bedrijven

Men levert aan een grote organisatie in meerdere provincies op basis van jaarcontracten waarbij men op afroep maandelijks produceert.

Details

Dit staalconstructiebedrijf staat te koop in verband met:
andere ambities

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later

Het staalconstructiebedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

In overleg

Het staalconstructiebedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
  3. add_circle Investeerder
Extra informatie

Dit staalconstructiebedrijf in Zuid-Nederland ontwikkelt en produceert een uniek eigen product voor montage in het hoogvoltage energienetwerk. Het heeft een aantoonbare business case omdat het product zorgt voor een snellere, makkelijke en betere montage in een omgeving met personeelstekorten.

De onderneming levert uitsluitend aan een grote organisatie via jaarcontracten met maandelijkse afroep, waardoor er een zeer stabiele orderstroom is. De voorraad is beperkt, de werkzaamheden zijn eenvoudig en vragen geen specialistisch personeel. Het bedrijf bestaat al langer dan tien jaar en is aantoonbaar groeiend.

De overnamekandidaat kan direct profiteren van bestaande contracten en gezonde marges. Groei is mogelijk door:

-de groei in de markt
- levering uit te breiden naar andere provincies (verdubbeling van omzet mogelijk);
- export naar andere Europese landen te starten;

De productie vindt plaats in batches op basis van forecasts, met een inventaris ter waarde van circa €50.000. Het bedrijfspand (waarde €150.000 – €200.000) kan worden gekocht, gehuurd of eventueel worden verplaatst.

De onderneming heeft een sterke positie door haar betrouwbare leveringen en ..

Lees verder