Allround bouwbedrijf te koop aangeboden in Overijssel met 6 medewerkers

Allround bouwbedrijf te koop aangeboden in Overijssel met 6 medewerkers

6-8 maanden werk in de planning - goede verdiencapaciteit en een handige timmerwerkplaats in het pand
Sorry, u kunt niet meer reageren Dit bedrijf is verkocht en/of niet meer beschikbaar
Algemeen
Referentie:
BOSN25MLD32C
Branche:
Bouwbedrijven
Soort bedrijf:

Aannemersbedrijven, Afwerkingsbedrijven, Overige bouwbedrijven

Land:
Nederland
Regio:
Overijssel
Medewerkers:
5-10
% tijdelijk contract:
-
Bedrijf bestaat:
Langer dan 10 jaar
Levert:

Verbouw, onderhoud, renovatie van voornamelijk particuliere woningen. Ook complete woningen van fundering tot oplevering

Diensten:

Man voert vooral projecten uit maar komen ook voor kleine klussen die binnen een paar uur opgelost kunnen worden.

Doelgroep(en):

Consumenten - particulieren, Bedrijven

75% particulieren en ook een aantal grotere aannemers en bedrijven. Projecten liggen in de regio Deventer.

Details

Dit bouwbedrijf staat te koop in verband met:
leeftijd

Indicatieve omzet Vertrouwelijk, volgt later

Het bouwbedrijf staat te koop met een indicatieve overnamesom van:

900.000-1.000.000

Het bouwbedrijf is te koop en geschikt voor:

  1. add_circle Financiële koper - optimaliseert het bedrijf in huidige vorm
  2. add_circle Strategische koper - voegt het bedrijf samen met een ander bedrijf
Extra informatie

Dit bouwbedrijf heeft 3 teams van 2 professionals. Met dit team kan men zeer allround werkzaamheden uitvoeren van projecten van meerdere maanden tot kleine klussen. 75% van de klanten is particulier.

Er staan 6-8 maanden werk in de planning. Men heeft ook een timmerwerkplaats in het pand. Dit wordt niet heel intensief gebruikt. Maar is wel handig voor sommige werkzaamheden.

Men werkt vooral met de eigen mensen en met ene beperkte flexibele schil. Er is zo'n 325.000 euro inventaris en voorraad en het bouwbedrijf is prima rendabel voor de eigenaar. Er is een waardebepaling aanwezig met een overnamesom tussen de 900.000 -1.000.000 euro.

De eigenaar kan netjes overdragen en ook een periode aanblijven indien gewenst.

Lees verder